امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرده برقی در خانه ی هوشمند
#1
پرده برقی در خانه ی هوشمند
سیستم پرده برقی شاید در نگاه اول عنصر پرکاربردی درخانه هوشمند به نظر نرسد. اما با کمی تامل در می یابیم که با کمک این سیستم میتوان براحتی انواع مدل های پرده برقی، کرکره و سایبان را با روش های مختلف کنترل نماییم. به کمک این سیستم می توانید با استفاده ازکلیدهای هوشمند، یا از روی صفحه نمایش لمسی منزلتان و یا به وسیله ی اپلیکیشن نصب شده بر روی گوشی و تبلت خود در سناریو های متفاوت، از راه دور میزان نور وارد شده به منزلتان را تنظیم نموده و آنها را کنترل نمایید. در سیستم هوشمند، پرده برقی می تواند در صورت نیاز کاربر، بصورت اتوماتیک در زمان های مختلف و یا تحت عواملی همچون تمایز شدت نور داخل و خارج ساختمان و یا شدت گرمای محیط باز و بسته شوند بدون آنکه نیاز به صرف وقت و انرژی خاصی جهت مدیریت وضعیت پرده ها باشد.
طیف گسترده ای از انواع پرده های موجود در بازار قابلیت اجرا در سیستم هوشمند را دارند. از جمله، پرده های رول، پرده های از کنار جمع شو، پرده های بالارو با امکان ایجاد سایه روشن. تنها تفاوت در نوع موتورهای برقی به کار رفته در این سیستم می باشد. برای مثال در پرده های رولی به موتوری احتیاج داریم که پرده ها را بالا و پایین ببرد، و بر روی لوله ی اصلی پرده جمع نماید. اما در سیستم پرده های از کنار بازشو، موتور پرده برقی در کنار ریل نصب می شود وبا فرمان به آن پرده باز یا بسته می شود. نوع دیگری از پرده ها هم وجود دارند که علاوه بر باز و بسته شدن، جهت تنظیم نور ورودی استفاده می شوند. بنابراین سیستم هوشمند هیچ گونه محدودیتی در انتخاب پرده ی برقی مناسب برای منزلتان به شما تحمیل نمی کند و شما می توانید براحتی با توجه به دیزاین داخلی خانه ی خود،گزینه ی دلخواهتان را انتخاب نمایید.
 
.
پرده برقی در سیستم هوشمند 
سیستم هوشمند را می توانید طوری تنظیم کنید که هنگام ورود شما به منزل وقتی کارت مخصوص را روی دستگاه کارتخوان کشیدید، همزمان با خاموش کردن دزدگیر و بازکردن درب منزل و فعال کردن روشنایی اتوماتیک در تمام خانه، پرده های برقی منزل شما نیز بصورت اتوماتیک باز شوند و یا هنگام خروج از منزل بسته شوند. کنترل از طریق ریموت، تلفن و موبایل نیز مانندکنترل سایر تجهیزات در مورد پرده های برقی هم امکان پذیر است. استفاده از چوب پرده های برقی هیچ محدودیتی در انتخاب نوع پرده ها ایجاد نمی کند. پرده های پارچه ای، لوردراپه، بالارو و یا کناررو هیچکدام در این زمینه محدودیتی ندارند و فقط کافی است موتور مناسب را انتخاب کنید. اغلب در مورد پرده های لوکس، قسمت زیرین پرده که در پشت پرده اصلی و برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب نصب می شوند برای کنترل مناسب ترند . با باز یا بسته کردن این پرده عملاً می توانید میزان تابش آفتاب را به داخل کنترل کنید بدون اینکه تزئینات زیبای پرده منزل شما تغییری کنند. البته این ها همه به سلیقه شخص شما بستگی دارند و محدودیتی در کنترل وجود ندارد.
–  امکان کنترل همه پرده های برقی از طریق مانیتورهای لمسی، تبلت و یا گوشی های اندرویدی، تلفن کنترل، فرمان تلفنی و ریموت کنترل دستگاه علاوه بر ریموت مستقل پرده ها وجود دارد .
–  قابلیت کنترل هر پرده دلخواه جهت باز و بسته شدن براساس نور شب و روز.
–  قابلیت بستن همه پرده ها در هنگام خروج از منزل و بازکردن آنها در هنگام ورود توسط دستگاه بصورت خودکار.
– قابلیت کوک کردن ساعت باز شدن پرده ها در هنگام صبح .
 
 
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان